O firme

Spoločnosť ELAVIS, s. r. o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2001. Sme distribútorom širokého sortimentu elektroinštalačného a spojovacie materiálu, káblového príslušenstva a náradia. V našom sortimente nájdete zmršťovacie produkty, sťahovacie pásky, lisovacie káblové koncovky, opravné sady, ďalej produkty na ochranu a označovanie káblov a vodičov, a širokú ponuku mechanického a hydraulického náradia. Ponuku pravidelne dopĺňame o nové produkty, aby sme uspokojili požiadavky našich zákazníkov.

Sme distribútorom širokého sortimentu elektroinštalačného a spojovacie materiálu, káblového príslušenstva a náradia.

Cieľom spoločnosti je ponúknuť zákazníkom kvalitné a cenovo prístupné produkty najmä európskej produkcie a podporiť zákazníkov našimi odbornými znalosťami a skúsenosťami.

 
Partner

SapiSelco

V roku 2006 sme nadviazali úspešnú spoluprácu so spoločnosťou SapiSelco s.r.l.. SapiSelco je talianskou spoločnosťou s vyše šesťdesiatročnou výrobnou tradíciou. Výrobný program pozostáva z výroby sťahovacích pások, špeciálnych sťahovacích pások, upevňovacích a kotviacich materiálov. Táto spoločnosť patrí k najväčším a najvýznamnejším celosvetovým výrobcom a dodávateľom spomínaných produktov, ktoré každoročne prezentuje na mnohých výstavách po celom svete.

 
Partner

Erko

Od roku 2008 úspešne spolupracujeme s poľskou spoločnosťou ERKO. ERKO je spoločnosťou s vyše tridsaťročnou výrobnou tradíciou. Výrobný program pozostáva z výroby medených a hliníkových káblových očiek, spojok, konektorov, mechanického, hydraulického a pneumatického náradia. Spoločnosť patrí k najväčším a najvýznamnejším celosvetovým výrobcom a dodávateľom spomínaných produktov, ktoré prezentuje na mnohých výstavách po celom svete.

Ďakujeme Vám za návštevu našich webových stránok a tešíme sa na úspešnú spoluprácu s Vami.